Kontakt

Sádrokartonářské práce:
Pavel Čuda
775 142 272


email:
sadrokarton.cuda@seznam.cz

Pavel Čuda
Dolany 363
okr. Olomouc
78316

Narušovala by výstavba sádrokartonových příček chod vaší firmy, kanceláře, obchodu nebo provozovny? Montáž sádrokartonu provedu o víkendu popřípadě i přes noc. Neváhejte mě kontaktovat!

Sádrokarton

Sádrokarton byl poprvé vyroben v USA na začátku 20. století, po jeho uvedení na trh odstartovala revoluce v tzv. suchém stavebnictví. Sádrokarton se vyrábí z papíru a sádry. 


Vlastnosti sádrokartonu: 

Sádrokarton je lehký, pevný, dobře opracovatelný, nehořlavý, propouští vodní páru. Sádrokarton se používá jako izolační materiál. Izoluje proti hluku a v menší míře proti úniku tepla. Při zateplování se pod sádrokarton přidávají další izolační materiály jako je skelná vata, polystyren nebo minerální vlna. Se sádrokartonem se výborně a rychle pracuje. Sádrokarton je možné po montáži dále upravovat. Je vhodný k malbě, tapetování nebo obkládání všemi druhy obkladových materiálů. Sádrokarton má široké spektrum využití. Nejčastěji se využívá ke stavbě sádrokartonových příček, podhledů, akustických podhledů, obkládání a zateplování stropů nebo se dá využít jako podklad pro plovoucí podlahy.

2011 - 2019, Gappa - seo optimalizace Gappa Solutions s.r.o. všechna práva vyhrazena.
Výměna odkazů