Půdní vestavby a rekonstrukce půdy

Provádím rekonstrukce půdy s využitím sádrokartonu. Sádrokarton je pro půdní vestavby ideální materiál. Je lehký, skladný a lehce přenositelný. Sádrokarton se dá využít při montáži suchých podlah, příček, obložení stropů i šikmých stěn. Další nesporná výhoda sádrokartonu je jeho lehká opracovatelnost, během práce na půdních rekonstrukcích je často nutné sádrokarton upravovat do velmi specifických tvarů.

Postup práce: Sádrokartonové desky se upevňují do speciálních konstrukcí. Vždy se montují dvě sádrokartonové desky proti sobě. Díky tomu mezi sádrokartonovými deskami vznikne dostatečně velký prostor pro vedení elektrických a vodovodních nebo odpadních trubek. Po montáži se sádrokarton upevní vrstvou speciálního sádrokartonářského tmelu. Takto upravená sádrokartonová příčka je připravena na finální úpravy jako je malování, tapetování nebo obkládání. 

Pro půdní přestavby na půdní byty je nutné, aby střecha byla pod sklonem 55-35 stupňů a půda byla dostatečně prostorná. Idální pro půdní vestavby jsou klasické sedlové střechy, půda je prostorná a dostatečně vysoká.

Půdní vestavby a rekonstrukce půdy provádím převážně v regionech Olomouc, Přerov, Prostějov, Hranice, Lipník, Vyškov, Šternberk,Uničov, Mohelnice, ale nebráním se v případě velké zakázky práci na celém území ČR.

Maximální a minimální úhel střechy pro půdní rekonstrukce pomocí sádrokartonu
2011 - 2021, Gappa - seo optimalizace Gappa Solutions s.r.o. všechna práva vyhrazena.