O firmě

Jmenuji se Pavel Čuda a jsem kvalifikovaný sádrokartonář. Montáží sádrokartonu se věnuji již dlouhých dvanáct let a během své praxe jsem nasbíral bohaté zkušenosti při práci na menších i větších zakázkách. Pracuji rychle a hlavně kvalitně.

Montáže sádrokartonu provádím sám, nebráním se však i velkým zakázkám. Mohu bez problému zajistit další, stejně kvalitní řemeslníky pro práci na Vaší stavbě.

Věnuji se především montáži sádrokartonu, sádrokartonových příček, rekonstrukcí půdních prostor, snížení a zateplení stropu pomocí sádrokartonu, montáži protipožárních konstrukcí nebo lepení polystyrenových dekoračních lišt, kazet nebo rozet.

Svým zákazníkům nabízím seriózní přístup. Zakládám si na kvalitně odvedené práci, Vaše spokojenost mým cílem. V případě, že nemůžete zastavit provoz Vaší firmy, nabízím po dohodě možnost práce během víkendu nebo přes noc.

Kontaktovat mě můžete na telefonním čísle 775 142 272 nebo na emailové adrese sadrokarton.cuda@seznam.cz

 

 

Živnostenský list a osvědčení Pavel Čuda sádrokarton

 

 

Živnostenský list na montáž suchých staveb byl vydán 25.9.2007. Potřebné znalosti a odborné zkušenosti se sádrokartonem a kazetovými podhledy jsem získal během 8-leté praxe u firmy Mosakop. Jednou ročně se zůčastním školení u firmy AMF na montáž funkčních stropních podhledů a protipožární provedení podhledů! Také vlastním osvědčení o absolvování školení montáže systému FARMACEL vsuché výstavbě. Jednou ročně se zůčastním školení u firmy AMF , na montáž funkčních stropních podhledů , a protipožární provedení podhledů ! Také vlastním osvědčení o absolvování školení montáže systému FARMACEL vsuché výstavbě.

2011 - 2021, Gappa - seo optimalizace Gappa Solutions s.r.o. všechna práva vyhrazena.