Montáž sádrokartonu - protipožární konstrukce, sádrokartonové příčky

Montuji protipožární sádrokartonové konstrukce s použitím dvojité vrstvy sádrokartonu. Na trhu existuje i speciální protipožární sádrokarton červené barvy. Sádrokarton je nehořlavý materiál, který brání rozšiřování ohně do dalších prostor. Svoji nehořlavost protipožární konstrukce získávají díky speciálním tmelům a samotné podstatě materiálu. Sádrokarton je z velké části tvořen sádrou, ta obsahuje velké množství vody, která se při požáru odpařuje a brání tak vznícení materiálu. 

Zabývám se také montáží sádrokartonových příček. Nejčastěji se jedná o rozdělení prostoru bytů, kanceláří nebo provozoven. Sádrokartonová příčka je jednoduché, rychlé a kvalitní řešení problému s prostorem. Do sádrokartonové příčky je možné zabudovat elektrické vypínače, elektrické zásuvky, zárubně pro dveře, pouzdra pro šoupací dveře nebo vybudovat obloukové průchody. 

Montáže sádrokartonových příček a protipožárních konstrukcí provádím v regionech Olomouc, Přerov, Prostějov, Hranice, Lipník, Vyškov, Šternberk,Uničov, Mohelnice nebo na celém území ČR, u velkých zakázek.

Sádrokartonová příčka vedení elektroinstalace, kabelů
2011 - 2021, Gappa - seo optimalizace Gappa Solutions s.r.o. všechna práva vyhrazena.