Lepení polystyrenových kazet, lišt, rozet

Polystyrénové stropní kazety mají především estetický význam, ale slouží i jako zvukové a tepelné izolátory. Na trhu existují dva typy polystyrenových stropních kazet. První typ se pomocí speciálního lepidla lepí na strop, druhý typ je vybaven systémem zámků, které drží bez použití lepidel. Některé stropní polystyrenové kazety se dají dále upravovat, jiné se lepí už s dekoračním vzorem.

Polystyrénové dekorační lišty se využívají při montáži sádrokartonových podhledů nebo při lepení polystyrénových kazet. Dekorační lišty se využívají k vytváření dekoračních rámů. Lepí se speciálními lepidly. Mohou se dále povrchově upravovat.

S pomocí polystyrenových rozet je možné vytvořit velmi pěkný a zajímavý strop. Rozeta je reliéfní, má nejčastěji kruhový tvar, ale existují i jiné tvary jako jsou hvězdy, obdélníky nebo čtverce. Rozeta se může dále povrchově upravovat vodou ředitelnými barvami. 

Polystyrénové stropní kazety, rozety a dekorační lišty lepím v regionech Olomouc, Přerov, Prostějov, Hranice, Lipník, Vyškov, Šternberk,Uničov, Mohelnice nebo po celé ČR, jen velké zakázky.

Snížení a zateplení stropu s pomocí sádrokartonu
2011 - 2021, Gappa - seo optimalizace Gappa Solutions s.r.o. všechna práva vyhrazena.