Akustické podhledy, sádrokartonové podhledy

Sádrokartonové podhledy jsou ideální řešení pro rekonstrukci starších domů. Sádrokartonová deska překryje starý, poškozený a nerovný strop. Pod sádrokartonovým podhledem mohou být umístěny elektrická vedení nebo vzduchotechnika, je možné do něj zabudovat bodová světla nebo ventilaci. Sádrokartonový podhled je možné doplnit o nejrůznější dekorační lišty nebo rozety. Sádrokartonové nebo minerální podhledy mají hlavně estetický význam, strop je možné během montáže zateplit izolačním materiálem. Zateplení stropu oceníte především v rodinných domech. Výhodou sádrokartonových podhledů je také zvuková izolace. 

Akustické podhledy mají svůj význam tam, kde je potřeba získat dobrou akustiku a zlepšit slyšitelnost zvuků, řeči nebo zaizolovat prostor proti pronikání hluku z okolí. Akustické podhledy se využívají především v sálech, kinech, kancelářích nebo kuchyňských provozech.

Montáže sádrokartonů provádím v regionech Olomouc, Přerov, Prostějov, Hranice, Lipník, Vyškov, Šternberk,Uničov, Mohelnice, popřípadě po celé ČR, jen u velkých zakázek.

2011 - 2021, Gappa - seo optimalizace Gappa Solutions s.r.o. všechna práva vyhrazena.